péntek, június 23, 2017

Akikre büszkék vagyunk

Iskolánk tanulói által elért eredmények a 2012/2013-as tanévben

 

osztály

Verseny megnevezése

Tanuló neve

Forduló

Helyezés

Felkészítő pedagógus

3.B

Matematikai pytagoriáda

Bátky Tamás

járási

2.-sikeres

Morva Anna

 

3.B

Matematikai pytagoriáda

Mészáros Árpád

járási

7.- sikeres

Morva Anna

 

3.A

Matematikai pytagoriáda

Vida Máté

járási

7.- sikeres

Morva Anna

 

4.B

Matematikai pytagoriáda

Csicsai Zalán

járási

9.- sikeres

Morva Anna

 

6.B

 

Matematikai pytagoriáda

Csiba Koppány

járási

4.- sikeres

Szabó Kornélia

 

7.A

Matematikai pytagoriáda

Eke Máté

járási

3.- sikeres

Szabó Kornélia

 

5.B

Matematikai olimpia

Uher Anna

járási

4- sikeres

Szabó Kornélia

 

5.B

Matematikai olimpia

Csóka Botond

járási

3.- sikeres

Szabó Kornélia

 

7.A

Matematikai olimpia

Eke Máté

járási

2.- sikeres

Szabó Kornélia

 

8.B

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Calin Veronika

járási

országos

2.hely

10.hely

Kovács Judit

8.B

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Mészáros Eszter

járási

országos

6.hely

6.hely

Kovács Judit

8.A

Tompa Mihály vers és prózamondó verseny

Fodor Dóra

kerületi

ezüstsáv

Fikész Katalin

5.A

Tompa Mihály vers és prózamondó verseny

Nagy Júlia

kerületi

ezüstsáv

 

3.A

Tompa Mihály vers és prózamondó verseny

Mészáros Árpád

kerületi

ezüstsáv

Fodor Ildikó

8.A

Szép magyar beszéd

Fodor Dóra

járási

5.hely

 

Fikész Katalin

3.B

Atlétika-távolugrás

 

Bertalan Anita

járási

1.hely

Balajthy Judit

3.B

Atlétika -300 m-es futás

 

Bertalan Anita

járási

2.hely

Balajthy Judit

2.

Atlétika -távolugrás

 

Bátky Jázmin

járási

2.hely

Balajthy Judit

2.

Atlétika -50 m-es futás

 

Bátky Jázmin

járási

2.hely

Balajthy Judit

2.

Atlétika- kislabdadobás

 

Sebők Ákos

járási

2.hely

Balajthy Judit

2.

Atletika-távolugrás

 

Dömény Máté

járási

2.hely

Balajthy Judit

7.A

Atletika-távolugrás

 

Varga Barbara

járási

1.hely

Kovács Zsolt

7.B

Atlétika- kislabdadobás

 

Bott Boglárka

járási

1.hely

Kovács Zsolt

8.A

Atlétika - súlylökés

Fodor Dóra

 

Járási

kerületi

1.hely

3.hely

Kovács Zsolt

9.A

Atlétika - magasugrás

Bindics Tamás

 

járási

1.hely

Kovács Zsolt

7.A

Atlétika – magasugrás

 

Jakus Fanni

járási

2.hely

3.hely

Kovács Zsolt

7.A

Atlétika – magasugrás

 

Bertalan Viktor

járási

2.hely

Kovács Zsolt

8.B

Atlétika – 60 m-.es futás

Posvancz Rebeka

 

járási

2.hely

Kovács Zsolt

5.B

Atlétika – 800 m-es futás

Világi Máté

járási

3.hely

 

Kovács Zsolt

7.B

Atlétika – 300 m-es futás

 

Dénes Ilona

járási

3.hely

Kovács Zsolt

9.A

Atlétika – magasugrás

 

Bognár Ákos

 

járási

3.hely

Kovács Zsolt

9.A

Atlétika – 300 m-es futás

 

Bognár Ákos

járási

3.hely

Kovács Zsolt

 

Lány stafétacsapat-idősebbek

 

Járási

2.hely

 

Kovács Zsolt

 

Lány stafétacsapat –fiatalabbak

 

 

Járási

2.hely

Kovács Zsolt

 

Fiú stafétacsapat-idősebbek

 

Járási

3.hely

 

Kovács Zsolt

 

Fiú stafétacsapat –fiatalabbak

 

 

Járási

3.hely

Kovács Zsolt

 

Lány atlétikacsapat

 

járási

2.hely

 

Kovács Zsolt

 

Fiú atlétikacsapat

 

 

járási

2.hely

Kovács Zsolt

 

Kosárlabda csapat

 

Járási

kerületi

1.hely

3.hely

Zalka Lóránt

 

Fiú focicsapat

 

Járási

3.hely

 

Kovács Zsolt

 

Lány focicsapat

 

 

Járási

kerületi

1.hely

4.hely

Kovács Zsolt

 

Bibliaverseny

 

Uher Anna6.B, Vida Gergely-7.B, Nagy Viktória-6.A

Járási

5.hely

Bodó Mária

 

Művészetek és a kereszténység

 

Fodor Dóra-8.A, Uher Anna-6.B, Vida Gergely7.B

 

 

Bodó Mária

 

Pislákoló mécses szavalóverseny

 

Nagy Júlia

 

 

Bodó Mária

 

Iskolánk tanulói által elért eredmények a 2011/2012-es tanévben

 

  • Matematikai pitagorasz – sikeres megoldók:                                  Felkészítő pedagógus

Eke Máté - 6.osztály                          járási            3.helyezés              Szabó Kornélia

Szeif Emőke –3.osztály                       járási            6.helyezés              Morva Anna

Csörgő Áron Árpád – 3.osztály          járási            4.helyezés              Morva Anna

Szép Patrik – 4.osztály                       járási            14.helyezés            Morva Anna

 

  • Matematikai olimpia – sikeres megoldók:

Uher Anna – 6.osztály                        járási            2.helyezés              Szabó Kornélia

Csóka Botond – 6.osztály                   járási            7.helyezés              Szabó Kornélia

 

  • Biológiai olimpia – sikeres megoldók:

Gróf Gellért-9.osztály                        járási            4-5.helyezés           Csörgő Zsuzsanna

 

  • Szép magyar beszéd:

Nagy Zsófia – 9.osztály                      járási            1.helyezés              Fikész Katalin

 

  • Magyar kiejtési verseny:

Nagy Zsófia – 9.osztály                      országos       4.helyezés              Fikész Katalin

 

  • Tompa Mihály szavalóverseny:

Bodó Fanny - 6.osztály                       országos       ezüstsáv                 Horváth Renáta

Nagy Júlia – 6.osztály                         országos       bronzsáv               

Fodor Dóra – 7.osztály                       járási            ezüstsáv                 Fikész Katalin

 

  • Simonyi Zsigmond helyesírási verseny:

Calin Veronika – 7.osztály                 országos       3.helyezés              Kovács Judit

Mészáros Eszter – 7.osztály               járási            7.helyezés              Kovács Judit

 

  • Poznaj slovenskú reč:

Barťanský Ladislav - 4.osztály            kerületi         4.helyezés              Fodor Ildikó

  • Biblia verseny:                                       járási        2.helyezés              Bodó Mária
  • Hittan verseny:                                 járási            4.helyezés              Bodó Mária
  • Pislákoló mécses:                              országos       3.helyezés              Bodó Mária

 

  • Sportversenyek:                                                                                               

Magasugrás:                                     

Tóth Attila – 9.osztály                        járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

                                                           kerületi         4.helyezés

Jandura Nikoletta – 9.osztály             járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Dénes Ilona – 6.osztály                      járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

 

Távolugrás:

Jandura Nikoletta – 9.osztály             járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Jandura Nikoletta – 9.osztály             járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Tóth Attila – 9.osztály                        járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

Csóka Bálint – 3.osztály                     járási            1.helyezés              Balajthy Judit

Bertalan Anita – 4.osztály                  járási            3.helyezés              Balajthy Judit

Tóth Vivien – 3.osztály                       járási            3.helyezés              Balajthy Judit

 

Rövidtávfutás:

Csóka Bálint – 3.osztály                     járási            1.helyezés              Balajthy Judit

Posvancz Rebeka – 7.osztály              járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

 

Középtávfutás:

Fülöp István – 4.osztály                      járási            1.helyezés              Balajthy Judit

Füssy Szilárd – 2.osztály                     járási            2.helyezés              Balajthy Judit

Rigó Henrietta – 6.osztály                  járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

 

Hosszútávfutás:

Rigó Henrietta– 6.osztály                   járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Mészáros Levente– 7.osztály             járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

 

Kislabdadobás:

Világi Máté – 4.osztály                      járási            2.helyezés              Balajthy Judit

Bott Boglárka – 6.osztály                   járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

 

Súlylökés:

Bindics Tamás - 8.osztály                   járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

 

Négytusa:

Rigó Henrietta - 6.osztály                  járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

Posvancz Rebeka- 7.osztály                járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

 

Fiú kosárlabdacsapat                        járási            1.helyezés              Zalka Lóránt

Fiatalabb lány focicsapat                 járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

Fiatalabb fiú focicsapat                    járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

Lány stafétacsapat                            járási            1.helyezés              Kovács Zsolt

Fiú atlétikacsapat                             járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Lány atlétikacsapat                          járási            2.helyezés              Kovács Zsolt

Lány kézilabdacsapat                       járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

Lány váltócsapat                               járási            3.helyezés              Kovács Zsolt

Scroll to top